جراحی پلک در بروجرد با دکتر کیان احمدی

جراحی پلک در بروجرد یا بلفاروپلاستی یک پروسه زیبایی و درمانی است که برای بهبود ظاهر و کارایی پلک‌ ها توسط جراح بلفاروپلاستی خوب دکتر کیان احمدی در بروجرد انجام می‌ شود. این جراحی می ‌تواند پوست اضافی ، چربی و بافت‌ های اضافی را از پلک‌ های بالا و پایین بردارد و به جوان‌ تر شدن و رفع مشکلاتی مانند افتادگی پلک و کیسه ‌های چربی زیر چشم که از زیبایی ظاهری می کاهد تاثیر بگذارد.

 

جراحی پلک در بروجرد - دکتر کیان احمدی

 

آنچه که باید از پروسه جراحی پلک بدانید!

جراحی پلک در بروجرد ، که به عنوان بلفاروپلاستی نیز شناخته می ‌شود، یکی از روش ‌های محبوب است که به منظور بهبود ظاهر و کارایی بهتر پلک‌ ها انجام می ‌شود. این جراحی می‌ تواند در پلک‌ های بالا و پایین توسط جراح بکار گرفته شود که شامل برداشتن پوست اضافی ، چربی و بافت‌ های اضافی است که می‌ تواند به جوان‌ تر شدن چهره و رفع مشکلاتی مانند افتادگی پلک و کیسه‌ های چربی زیر چشم کمک کند.

بلفاروپلاستی پلک بالا به طور خاص برای افرادی مفید است که دچار افتادگی پلک شده ‌اند، وضعیتی که می ‌تواند حتی بر بینایی آنها تأثیر بگذارد. در این روش ، جراح با بیحسی موضعی ، برش کوچکی در چین طبیعی پلک بالا ایجاد می‌ کند تا دسترسی به بافت‌ های زیرین فراهم شود. پس از برداشتن پوست و چربی اضافی ، برش با دقت بسته می ‌شود تا جای زخم به حداقل برسد.

جراحی پلک پایین معمولاً به منظور رفع پف‌ کردن و کیسه‌ های چربی زیر چشم انجام می‌ شود. در این روش نیز ، جراح پلک خوب در بروجرد دکتر احمدی با استفاده از بیحسی موضعی ، برش کوچکی در داخل یا خارج پلک پایین ایجاد می‌ کند و چربی و پوست اضافی را برداشته و سپس برش را می ‌بندد.

یکی از نکات مهم طی جراحی پلک در بروجرد با دکتر کیان احمدی ، مانور بر رو پلک بالا است که به معنای تنظیم دقیق بافت‌ ها و اطمینان از تقارن و نتایج طبیعی است. بلفاروپلاستی معمولاً با نتایج قابل توجه و بهبودی سریع همراه است و می ‌تواند بهبود چشمگیری در ظاهر و کیفیت زندگی فرد ایجاد کند.

✔️ اگر به دنبال بهترین جراح پلک در دیگر شهر های بروجرد همچون ازنا ، الیگودرز و خرم آباد هستید ، می توانید به دکتر احمدی مراجعه کنید.

اقدامات قبل از جراحی زیبایی پلک

قبل از تصمیم به جراحی پلک در بروجرد ، موارد مهمی را باید در نظر بگیرید. ابتدا، اطمینان حاصل کنید که یک جراح پلاستیک با تجربه و متخصص در بلفاروپلاستی انتخاب کرده‌ اید. بررسی وضعیت سلامت عمومی و عدم وجود بیماری ‌هایی مانند خشکی چشم ، مشکلات تیروئید یا دیابت ضروری است. همچنین ، انتظار نتایج واقعی و معقول از جراحی داشته باشید و بدانید که هدف اصلی بهبود ظاهر و عملکرد پلک ‌ها است ، نه تغییر اندازه چشم‌ ها. آگاهی از دوره بهبودی ، مراقبت ‌های پس از جراحی و احتمال عوارض نیز اهمیت دارد. مشاوره کامل با جراح پیش از تصمیم ‌گیری حیاتی است ، چراکه پزشک موارد لازم را به شما عزیزان توصیه خواهد کرد.

کدام دسته از افراد کاندیدای مناسبی برای بلفارو پلاستی هستند؟

افرادی که دچار افتادگی پلک هستند از جراحی بلفاروپلاستی بهره‌ مند می‌ شوند. این شامل افرادی است که پوست اضافی یا چربی بر روی پلک ‌های بالا و پایین دارند ، که می ‌تواند ظاهر غیر طبیعی به چهره آن ها ببخشد یا بر بینایی آنها تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر افتادگی پلک ، افرادی که کیسه‌ های زیر چشم یا پف ‌زیر چشم دارند نیز ممکن است از این جراحی بهره‌ مند شوند تا ظاهر جوان ‌تر و زیبا تری داشته باشند. از دیگر کاندیدا های مناسب جراحی پلک در بروجرد می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

  1. افراد بدون ابتلا به بیماری تیروئید
  2. افراد با عدم فشار خون بالا
  3. زیبا جویان در بازه سنی 30 الی 35 سال
  4. افراد با خواسته های واقع بینانه
  5. افرادی که به بیماری های مرتبط با چشم مبتلا نیستند
  6. زیبا جویانی با سیستم ایمنی قوی و عدم ابتلا به بیماری های خاص
  7. افرادی که از دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل استفاده نمی کنند و به آن ها اعتیاد ندارند

✔️ اگر ساکن لرستان و دیگر شهر های آن همچون درود و الشتر هستید می توانید جهت انجام عمل پلک های خود به دکتر کیان احمدی مراجعه کنید.

آیا می توان جراحی پلک را برای بار دوم انجام داد؟

توجه کنید که می ‌توانید تنها یک بار برای انجام جراحی زیبایی پلک به منظور افزایش جذابیت و جوانسازی چشم‌ ها اقدام نمایید. اما تنها در شرایطی که پس از جراحی بلفاروپلاستی ، افراد از نتیجه جراحی خود رضایت نداشته باشند یا به دلیل مشکلات ایجاد شده نیاز به ترمیم داشته باشند ، می‌ توان این جراحی را برای بار دوم تکرار نمود. باید توجه داشت که انجام عمل ترمیمی در جراحی ‌های دوم و بعدی پیچیده ‌تر و دشوارتر از اولین جراحی پلک در بروجرد است و نیازمند بررسی دقیق توسط بهترین جراح بلفاروستی دکتر کیان احمدی می‌ باشد.

آیا جراحی پلک سبب بزرگ تر شدن چشم ها می شود؟

جراحی پلک در بروجرد به طور کلی تأثیری بر اندازه چشم‌ ها ندارد و نباید باعث افزایش یا کوچک ‌تر شدن آنها شود. هدف اصلی این جراحی، بهبود ظاهر پلک‌ ها و حذف پوست اضافی یا چربی است. بنابراین ، انجام این جراحی نباید بر روس ظاهر و اندازه چشم‌ ها تأثیری داشته باشد و در واقع می ‌تواند به دلایل زیبایی و بهبود بینایی افراد کمک کند بدون آنکه اندازه چشم‌ ها تغییر کند.

دکتر کیان احمدی

دکتر کیان احمدی

دکتر کیان احمدی جراح گوش و حلق وبینی به عنوان جراح پلاستیک و صورت در بروجرد فعالیت دارند. ایشان فارغ التحصیل و دارای بورد تخصص از دانشگاه تهران هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *